Кошик

Ґрунтопокривні рослини

Акваріумні ґрунтопокривні рослини створюють горизонтальну площину переднього плану, ці зелені килими з дрібними листочками допомагають створити ілюзію об'єму, глибини в акваріумі.


Для створення ефектної композиції потрібна велика кількість таких видів і якщо у вас немає бажання довго чекати, поки зелений килим затягнеться, краще купити грунтопокривні акваріумні рослини оптом, це просто зробити в інтернет-магазині компанії Лотос Аква. Замовити ґрунтопокривні акваріумні рослини оптом можна за телефоном або на сайті. Наші консультанти допоможуть вам підібрати оптимальний варіант, проконсультують з усіх особливостей вирощування.

То що ж це за група рослин. Перше що потрібно розуміти це не один вид, ці види відносяться до різних родів, родин і відділів рослинного царства і представляють біологічну різноманітність, а поєднує їх спосіб зростання, завдяки якому вони можуть створювати щільний зелений килим. Це низькорослі види з стеблом, що плететься по землі.

Вирощувати такі рослини не так просто, це не найневибагливіші рослини в акваріумі, необхідно дотримуватися деяких правил і умов утримання. Такі рослини мають ніжний, крихітний лист і тому не витримують обростань водоростями - це і є основна складність у їх вирощуванні і вкрай важливий фактор - в акваріумі з ґрунтом має бути ідеальний баланс. Також доведеться відмовитися від риб, які риють ґрунт. З ґрунтопокривними вони не сумісні.

Освітлення – 0,7 Вт/л інакше рослини зростатимуть вгору і плаватимуть у товщі води псуючи.

Добриво необхідне їх зростання, як і подача СО2.

Грунт має бути дрібний – від 0-4 мм.

Виконувати стрижку необхідно досить часто – не рідше ніж 1 раз на тиждень.

Наша компанія пропонує вам широкий асортимент, за допомогою яких ви легко створите ідеальний підводний ландшафт у себе вдома.