Кошик

Декор

Камінь вулканічна лава

Камінь вулканічна лава

40 грн.

Коряга Мопані S  (Mopani S)

Коряга Мопані S (Mopani S)

170 грн.

Коряга Мопани M  (Mopani M)

Коряга Мопани M (Mopani M)

90 грн.

Коряга Яті (Yati wood) М 25-33 см.

Коряга Яті (Yati wood) М 25-33 см.

130 грн.

Оригінальний дизайн та унікальність вашого акваріума залежить не тільки від наповнення його яскравими рибками та рослинами, а й від створення неповторної ідеї оформлення. Це може бути корабель, що затонув, підводний ліс, морський замок, гірські схили, коралові рифи або казкова країна з барвистими жителями

Досягти здійснення такої ідеї дуже просто, використовуючи прикраси для акваріумів. До них відносяться:

        - природне каміння (з вулканічної лави, з ракушняку та інших матеріалів);

        - корчі (мангрове дерево, річковий корінь, талава, мавр);

        - акваріумний ґрунт (жвір, базальт, колота лава);

        - фон.

Щоб купити декор в акваріум, необхідно враховувати деякі принципи:

        1. Акваріумні декорації не повинні виділяти токсичних речовин і впливати на хімічний склад води, змінювати рh і жорсткість води (наприклад, неякісний пластиковий або керамічний декор).

        2. Натуральне каміння не виділяє жодних нітратів, фосфатів або будь-яких інших токсинів;

        3. Вони не повинні мати дуже гострі кути, щоб уникнути випадкових поранень у рибок та інших мешканців;

        4.Повинні бути досить важкими, щоб не випливати при наповненні ємності водою;

        5.Мати естетичний вигляд - створювати єдину композицію, підходити формою, кольором, створюючи неповторний підводний світ. Наприклад, композиція в маленькому акваріумі не повинна бути дуже темною, оскільки візуально це ще більше зменшить простір.

Декор для акваріума повинен створювати комфортний куточок для проживання риб, дотримуватися всіх перерахованих вище правил, не порушувати екосистему навколишнього середовища. При декоруванні морського ландшафту слід пам'ятати, що деякі складові можуть бути не стійкими до солоної води або взагалі фарбувати її (як солону, так і прісну).

Використовуючи елементи декору (камені, корчі) з химерною формою та «гротами» можна забезпечити підводним жителям додаткові укриття, де вони можуть ховатися і виводити потомство, створюючи для них природну атмосферу та вселяючи почуття безпеки. Також декор можна використовувати як додаткові місця для рослин.

Знайти широку колекцію декоративних компонентів від виробника. Ви можете замовити декорації для акваріума в інтернет-магазині з доставкою, просто вибравши в каталозі необхідну породу, вид, розмір, вагу, форму. Додатково проконсультувати вас щодо вартості та особливостей кожного елемента декору може наш менеджер.

Для тих, хто довіряє тільки своїм тактильним відчуттям та власному зору, можна купити декорації для акваріума, відвідавши наш розплідник, вибрати необхідний колір (білий, чорний, сірий, коричневий), будь-який розмір, необхідний матеріал, загалом все, що диктує вам фантазія.

Купуючи декорації для акваріума оптом ви завжди зможете заощадити гроші та час, оскільки у нас є дуже великий і різноманітний асортимент.

Також підбір та продаж здійснюється безпосередньо за дзвінком.

Завдяки правильному підбору складових ви можете відзначитися і бути оригінальним, прикрасивши своє приміщення неповторним світом, який допоможе вам глибше відчути красу всесвіту. Навіть маленький акваріум змусить вас захоплено спостерігати за живою природою та відчувати справжні позитивні емоції при контакті з нею.